سرویس حذف آی کلود

اگر از اپل آیدی کارتی یا اپل آیدی های آماده استفاده نموده اید و اکنون به دلایل امنیتی لاک شده است، برای آنلاک اپل آیدی قفل شده و بازیابی پسورد (دریافت رمز جدید) می بایست از سرویس آنلاک اپل آیدی کارتی استفاده نمایید. با کلیک روی ثبت سفارش و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، هزینه آنلاک اپل آیدی نمایان خواهد شد. در صورتی که اپل آیدی تان روی آیپد وای فای و یا اپل واچ استفاده شده می‌توانید بجای آی ام ای آی عبارت سریال نامبر را درج نمایید سفارش ریکاوری اپل آیدی شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد

"*" indicates required fields

قبل از ثبت سفارش، در سایت iforgot.apple.com اپل آیدی را وارد نمایید اگر ارور This Apple ID is not active را مشاهده کردید این گزینه را فعال کنید
*

نظرات کاربران

سوالات متداول

برای بازیابی و آنلاک اپل آیدی کارتی از اینجا اقدام کنید.شما می توانید از قسمت جستجو اپل آیدی فعال بودن سرویس مناسب برای بازیابی اپل آیدی خود را بررسی کنید. برای ثبت سفارش بازیابی اپل آیدی کافی است فرم اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و ثبت کنید. در صورتی که سرویس مناسبی برای شما فعال نبود با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

این وضعیت به دلیل روشن بود Find My در تنظیمات iCloud دستگاه شما ایجاد شده است. دستگاه بعد از ریستور یا آپدیت، اپل آیدی و رمز حساب آیکلود متصل به دستگاه را درخواست می کند. برای حل این مشکل می بایست Find My دستگاه شما از طریق سرورهای اپل خاموش شود. برای استفاده از سرویس آنلاک و حذف آیکلود اینجا کلیک کنید.

 
بدیهی است که این سرویس برای بازیابی اپل آیدی کارتی و آماده می باشد. به همین منظور لطفا اگر از اپل آیدی شخصی و با نام و ایمیل خود استفاده نموده اید و یا اگر اطمینان دارید که اپل آیدی شما اپل آیدی کارتی بوده اما اکنون دسترسی به یوزرنیم کامل آن ندارید (بطور مثال دیوایس شما ریست شده و بصورت : a*** @u****.co نمایش داده میشود) در این سرویس ثبت درخواست نفرمایید و می بایست از سرویس حذف اپل آیدی بنا به مدل آیفون ٬ آیپد یا اپل واچ خود استفاده نمایید.

اگر اپل آیدی شما با پیام Your Apple ID Has Been Locked مواجه شده و از اپل آیدی های کارتی موجود در بازار یا از سایت های فروش آنلاین ٬ اپل آیدی تهیه نموده اید و بعد از مدتی اپل آیدی شما قفل شده یا سوالات امنیتی و پسورد آن تغییر یافته، شانس بالایی دارید تا نسبت به آنلاک اپل آیدی (ریکاوری اطلاعات یا همان بازیابی اپل آیدی ) با هزینه مناسب اقدام نموده و دیگر به سرویس حذف اپل آیدی با هزینه های بسیار بالا نیازی نخواهید داشت . لازم به ذکر است اگر اپل آیدی شما روی چند دیوایس تنظیم شده است، کافیست فقط یکی از سریال ها را در کادر بالا وارد نموده و بعد از ریست اپل آیدی شما می توانید از آیکلود همه دستگاه ها خارج شوید.

 

با اینکه ساخت اپل آیدی رایگان است، بسیاری از کاربران اپل توانایی ساخت اپل آیدی را ندارند و تصمیم می گیرند که اپل آیدی خود را بصورت آماده و کارت چاپ شده از فروشگاه ها یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی تهیه نمایند. شما می بایست بعد از خرید اپل آیدی های آماده ٬ پسورد ٬ سوالات امنیتی ٬ تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان آن را شخصی سازی نموده و اطلاعات خود را جایگزین نمایید تا بعد ها در صورت بروز مشکل (فراموشی اپل ایدی یا قفل شدن اپل آیدی) امکان بازیابی اپل آیدی رایگان از طریق سایت اپل برای شما امکان پذیر باشد.